O nas

Kompleksowe usługi archiwizacyjne

Archi-Krak Sp. z o.o. jest firmą rodzinną o wyłącznym polskim kapitale. Firma założona została w 1989 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie na rynku. Archiwizacja dokumentów jest podstawową działalnością firmy od roku 2000.Wszyscy zatrudnieni pracownicy posiadają uprawnienia archiwalne I i II stopnia. Wszystkie osoby pracujące przy porządkowaniu, niszczeniu oraz przechowywaniu dokumentacji zobowiązane są do przestrzegania tajemnicy oraz przepisów dotyczących ochronę danych osobowych.

Archi-Krak Sp. z o.o. posiada ubezpieczenie do wysokości 100 000 PLN

Wieloletnie doświadczenie poparte współpracą z Archiwum Narodowym gwarantuje możliwość wykonywania pełnego zakresu usług archiwizacyjnych dla organizacji rządowych, organów administracji państwowej i samorządowej oraz wszelkich podmiotów gospodarczych.

Świadczymy usługi w zakresie organizacji od podstaw archiwów i składnic zakładowych, tworzenia dokumentacji niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania archiwum umożliwiających właściwy obieg i zabezpieczenie dokumentów. Porządkujemy istniejące archiwa. Na zlecenie Klientów prowadzimy bieżącą obsługę archiwów w siedzibie Zleceniodawców.

Od 2014 roku prowadzimy usługę przechowywania dokumentacji we własnych magazynach gwarantując jej pełne zabezpieczenie, możliwość szybkiego odszukania poszczególnych dokumentów i ich dostarczanie w formie papierowej jak i elektronicznej.